Kladkostroje Street Crane

Jsme výhradním obchodním zástupcem firmy Street Crane pro český trh. Jsme prodejcem všech výrobků a komponent fy. Street Crane a také přímí poskytovatelé náhradních dílů.

Lanové

Nově vyvinutá generace lanových kladkostrojů, které vynikají svou spolehlivostí, propracovaností, snadnou údržbou a detaily, za kterými stojí 10 let výzkumu a vývoje. Zdvih i pojezd lze kromě dvou ovládacích stupňů doplnit také o frekvenční měniče pro větší plynulost při přechodu mezi nimi.

PDF


Výhody

Reakční kladka, která zajišťuje vysokou stabilitu kladkostroje, odpadá nutnost protizávaží a tím se snižuje hmotnost.

Vodící matice – speciálně olejem impregnovaný nylonový materiál, odolný proti porušení a deformaci. Konstrukce zabraňuje uvolnění nebo přeskočení lana na bubnu, redukuje opotřebení lana a bubnu.

Vysoký počet prvků doplňující výbavy zaručí provoz dle Vašich představ.

Momentová pojistka proti přetížení – měří zatížení celého břemene, nejen zatížení v jednom s lan, jednoduché nastavení, nesnižuje výšku zdvihu, aktivuje se zatížením ne pomocí el. proudu.

Rozmístění komponent – snadný přístup při údržbě, opravách nebo výměně komponent zaručuje snížení časové náročnosti při servisních zásazích na kladkostrojích a tím snižuje provozní náklady.Podvěsné

Jejich konstrukce je poskládána tak, aby se již od začátku dosahovalo zkrácené stavební výšky. Jsou dvě výrobní řady ZX6 a ZX8, které jsou rozděleny nosností. Maximální nosnost, která lze dosahovat pro podvěsné kladkostroje je až 25t.Dvounosníkové

Jeřábové kočky, které jsou rozděleny do dvou skupin. První skupina je tvořena kočkami do nosnosti 32t a druhá skupina je tvořena kočkami s nosností do 50t.

Stacionární

kladkostroje, které jsou používány pro pevné uchycení nebo pro speciální jeřábové kočky. Nosnosti těchto kladkostrojů dosahují až 32t.
Řetězové

kladkostroje, které jsou definovány nosnostmi od 125kg do 5000kg.

PDFRozdělení dle pojezdu kladkostroje

Elektrický (podvěsný, podvěsný se zkrácenou stavební výškou), ruční (podvěsný, podvěsný se zkrácenou stavební výškou), postrkový podvěsný.

Rozdělení dle počtu rychlostí

Jedno nebo dvou rychlostní pojezd nebo zdvih.

Rozdělení dle zavěšení

Oko, hák, pojezd.