KomponentyKladkostroje

Jsme výhradním obchodním zástupcem firmy Street Crane pro český trh. Jsme prodejcem všech výrobků a komponent firmy Street Crane a také přímí poskytovatelé náhradních dílů.

Jeřábový KIT

Dodávka kompletního jeřábového KITU, který se skládá s kladkostroje, pojezdových příčníků s pohony, elektro součástí potřebných pro provoz jeřábu, kabelových rozvodů el. energie na jeřábu a dalších komponent a dílů, které jsou potřebné pro výrobu a sestavení jeřábu. Jedinou věcí, kterou potřebujete je nosník jeřábu.
Břemenové magnety

Dodáváme břemenové magnety společnosti WALMAG.

Ruční manipulace

Magnetické manipulátory, které slouží výhradně jen pro ruční manipulaci s plechy, výpalky a dalších menších ocelových částí. (řada MC, HM-SM1, SM)

Břemenové magnety NEOLIFT

Permanentní břemenový magnet. Funkce magnetu lze pomocí páky provádět jednou rukou. Lze použít po kruhový i plochá profil. Nosnost až do 2000kg.

NEO-HV zvedací rameno

Souprava magnetu Neolift se zvedacím ramenem pro otáčení obrobku o 90°

Břemenové magnety BM

Jedná se o zvedací magnet s vestavěným zdrojem a dálkovým infračerveným ovládáním. Nosnost plochého materiálu až 5000kg.

Břemenové magnety BMP

Jedná se o zvedací magnet s vestavěným zdrojem a dálkovým infračerveným ovládáním. Nosnost plochého materiálu až 3600kg a kruhového materiálu až 2200kg.

Břemenové magnety NEO AIR

Pneumaticky ovládaný závěsný břemenový magnet vhodný do provozů s omezeným přístupem obsluhy nebo pro automatizované provozy. Nosnost pro ploché materiály až 500kg, pro ploché materiály až 250kg

Břemenové magnety NEO EP

Vysoký stupeň bezpečnosti díky silnému permanentnímu magnetu i případě nevyhovujícímu kontaktu mezi magnetem a materiálem.

Jeřábové magnety GP250

Permanentní magnet pro manipulaci plechů a ocelových plátů v horizontální i vertikální poloze. Nosnost v poloze horizontální až 250kg, v poloze vertikální až 80kg.
Ovládání jeřábů

Poskytujeme prodej závěsných kabelových i dálkových radiových ovládání jeřábů. Ovládání může být buďto tlačítkový ovladač nebo joystickové ovládání

Komponenty pro provoz jeřábů

Koncové spínače, přetěžovací pojistky, břemenové váhy, rozvaděče, protisrážkové zařízení, pohony jeřábů, frekvenční měniče.
Prostředky pro manipulaci

Vyrábíme a dodáváme širokou škálu prostředků pro manipulaci, mezi které patří například: závěsní traverzy s háky, nosiče BigBagů, uchopovací kleště na role a válcový materiál, balancéry, upínací trny, překlápěcí zařízení. Dodáváme také samostatné vakuové manipulátory (bez nutnosti zdroje vzduchu), které slouží především k manipulaci s plechy (obsluha CNC pálících/laserových strojů). Jakožto velkoodběratelé Vám nabídneme lepší ceny než přímý výrobce.

Vázací prostředky

Dodáváme textilní vazáky, řetězové vazáky, ocelová lana, háčky, upínací třmeny, závěsná oka, atd.
Radiová dálková ovládání

Dodáváme a montujeme radiová dálková ovládání společnosti ELFATEK

Dálkové ovladače EN série

Unikátní robustní design dálkových ovladačů umožňuje komfortní ovládání kladkostrojů, jeřábů ale i dalších strojů dle potřeb vašeho využití. Řady série EN se vyznačují spolehlivostí, bezpečností a přesností ovládání. Můžete využít kompaktní provedení od 2 ovládacích tlačítek až po 12 tlačítek dle využití vašeho zařízení. Ovladač je vybaven bezpečnostním čipem, který zabrání neoprávněnému ovládání nekompetentní osobou.

Dálkové joystickové ovládání

Unikátní robustní design dálkového joystickového ovládání umožňuje komfortní ovládání volitelných zařízení. Uplatní se v náročných provozech, jelikož se vyznačují vysokou životností, spolehlivostí, bezpečností a přesností ovládání.